23 червня  2018 року гімназія №172 "Нивки" шанувала своїх випускників. Учні навчального закладу вирушають у нове доросле життя. Серед випускників 3 медаліста, переможці олімпіад та конкурсів Малої академії наук. Дорогі наші діти! Уже завтра перед вами розгорнуться двері у великий світ з масою можливостей. У стінах рідної гімназії  ви отримали безцінний капітал знань і досвід, який обов'язково допоможе вам вибрати правильну дорогу в житті! Кожен з вас - це унікальна, неповторна особистість. Кожен з вас  здатний відстояти свою думку і витримати будь-які випробування для досягнення успіху. Будьте гідними поваги людьми і радуйте суспільство своїми досягненнями! У добру путь! І нехай ваш життєвий  шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками!