З 25.02 по 1.03 в гімназії традиційно пройшов тиждень з природничо-математичних наук. Для непосидючих учнів 5-6 класів були проведені спортивно-математичні естафети, де учні проявили не тільки математичні здібності, але й фізичну витримку, змогли відчути командний дух. (вч. Ткалич Н.Т. та Наркевич І.І.). Новинкою цього тижня був QR-квест "Крилаті вислови" (вч. Шепель О.В.), під час якого гімназисти майстерно продемонстрували вміння користуватись QR-кодами, а разом з тим дізнались цікаві фрази видатних вчених-науковців про практичне застосування знань в житті людини. Неабиякі математичніі здібності учні 8 та 9 класів показали під час проведення математичних брейн-рингів (вч. Гуменюк Н.І.); і ще раз підтвердили, що наші гімназисти цікавляться і музикою, і мистецтвом. Пізнавальну зустріч провели учні 11 кл. з 9-и класниками, це вони представили свої проекти "Математична статистика, іі методи і завдання" (вч. Ходаківська С.О.); захоплючу зустріч учні 7-х класів мали з вченим-полярником Придатко В.І.