З 13 по 17 травня у гімназії проходив Тиждень іноземних мов. Протягом 5 днів для учнів 6 класів проводили квести з англійської та німецької мов, а 5 класи підготували виставку стінівок. Учні 7 класів продемонстрували акторську майстерність, показавши виставу "Білосніжка та 7 гномів" учням 1 та 4 класів. Учні молодшої школи влаштували традиційний весняний концерт з піснями, віршами та танцями. Також до гімназії завітав методист компанії Пірсон-Дінтернал, британець Сем МакКін, який провів урок для учнів 6-В класу. В рамках арт-пікніку до Дня сім'ї учні 8-10 класів представили смачні страви різних країн світу, а також прослухали пісні англійською мовою у виконанні талановитих однокласників. Дякуємо нашим обдарованим дітям за надзвичайно цікаві заходи та свята!