3 жовтня 2019 року у актовому залі гімназії «Нивки» № 172 пройшов фестиваль української пісні «З перемогою в серці» з нагоди Дня Захисника України. «Музична платформа: слухай своє» Національної бібліотеки України для дітей втретє приймала учасників фестивалю, і вперше не в рідних стінах бібліотеки. Завзяті бібліотекарі разом із бібліотечним символом, живою лялькою НБУшкою, запалювали вогні фестивалю та закликали глядачів – учнів сьомих та восьмих класів гімназії «Нивки» № 172 – підтримати кожного учасника фестивалю, відвідати бібліотеку і, по можливості, бути її активними читачами.  Серед учасників фестивалю були учні нашої гімназії Єлизавета Овєчкіна та Юстина Полюга виконали пісню «Всі ми потрібні» . Марія Цимбал продовжила патріотичну тему піснею «Сад молодий». Вихованка Будинку дитячої творчості Ірина Бородійчук молитовно виконала пісню «Прошу в Неба». Дякуємо організаторам та учасникам фестивалю за прекрасний захід, що запалив сонце перемоги у серцях глядачів.

Які якості є найбільш важливими для сучасного підлітка?