Витяг із протоколу №2

засідання педагогічної ради Гімназії №172 «Нивки»

Шевченківського району м. Києва від 06.11.2019 р.

Голова педагогічної ради – Новоселецький Г.Ю.

Секретар педагогічної ради – Буряк Ж.М.

Присутні – 60 педагогічних працівників

Порядок денний

1. Про участь гімназії у експерименті всеукраїнського рівня за темою «Електронний підручник для загальноосвітніх навчальних закладів освіти»

СЛУХАЛИ

Заступник директора з навчально-виховної роботи Буряк Жанна Миколаївна доповідала, що відповідно до наказу МОН №1382 від 01.11.2019 р. «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 31.08.2018 р. №957» з метою створення в Україні передумов для розвитку системи виробництва якісного освітнього електронного контенту та забезпечення доступу до нього здобувачів повної загальної середньої освіти наш заклад було включено до бази проведення експерименту всеукраїнського рівня за темою «Електронний підручник для загальноосвітніх навчальних закладів освіти». Також згідно з листом Міністерства освіти і науки України від 04.11.2019 № 1/9-858 «Про забезпечення виконання наказу МОН від 28.10.2019 № 1347»  потрібно здійснити вибір проєктів електронних підручників, що беруть участь в експерименті.

УХВАЛИЛИ

1.1. Взяти участь у експерименті всеукраїнського рівня за темою «Електронний підручник для загальноосвітніх навчальних закладів освіти»  у 2019-2020 н.р.

1.2.Залучити до участі в експерименті всеукраїнського рівня за темою «Електронний підручник для загальноосвітніх навчальних закладів освіти» учнів 5-Б та 10-А класів.

1.3.Класним керівникам 5-Б (Шевчук Н.І.) та 10-А (Козубенко Л.О.) класів ознайомити на батьківських зборах батьків учнів гімназії з умовами участі в даному експерименті.

1.4.Обрати для роботи електронний підручник «Вступ до історії» для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Щупак І.Я., Піскарьова І.О., Бурлака О.В., Кохан О.В., Кохан Я.В., Каплаушенко І.М., Івану В.В.)

1.5.Для роботи в проекті у 5-Б класі обрати електронний підручник «Природознавство» для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. О. Г. Ярошенко, В. М. Бойко)

1.6.Для роботи в проекті у 10-А класі обрати електронний підручник «Всесвітня історія» для 10 класу, рівень стандарт (авт. Щупак І.)

Голова педагогічної ради                                                 Г.  Новоселецький

Секретар педагогічної ради                                             Ж. Буряк

Які якості є найбільш важливими для сучасного підлітка?