Адміністрація та кожен учитель дбають про безпечний освітній простір нашої гімназії, про безпеку наших дітей. Батьки допомагають, а наші учні навчаються виявляти небезпечні ситуації та належно реагувати на них, запроваджуючи чіткі процедури втручання (що і коли потрібно робити, хто повинен робити, до кого звернутися, які документи оформити, за яким зразком). Коли необхідно оперативно прореагувати та втрутитися в ситуацію?

Ми працюємо над тим, щоб забезпечити виконання вимог законодавства щодо гарантування безпеки усім учасникам освітнього процесу та навчити гімназистів забезпечувати власну безпеку кожного дня.

З метою попередження нещасних випадків під час освітнього процесу та травмувань у побуті у гімназії №172 «Нивки» з 16 по 22 грудня 2019 року було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Які якості є найбільш важливими для сучасного підлітка?