Кожен зареєстрований учень або співробітник нашої гімназії має можливість скористатися пропозицією від інформаційного простору «Моя освіта»: безкоштовний он-лайн доступ до тестів у форматі ЗНО-2013. Для цього перейдіть за посиланням на сторінку>>>

На zno.yandex.ua опубліковано онлайн-тести для підготування до ЗНО-2015. Усі завдання було використано Українським центром оцінювання якості освіти під час проведення ЗНО 2010-2014 років. Тренувальні тести допоможуть вам перевірити свої знання та оцінити їх за шкалою від 100 до 200 балів. Порядок нарахування балів такий, як і на реальному тестуванні.
     Готуватися до ЗНО онлайн можна з тих предметів, з яких проводиться тестування, українською або російською мовою. Усі варіанти відповідають характеристикам тестів УЦОЯО.
     Завдання та порядок нарахування балів на ЗНО-2015 можуть відрізнятися від представлених на Яндексі. Крім того, на тестуванні з української, російської та іноземних мов учні виконують творче завдання. Бали за нього додаються до набраних тестових балів.