Протягом 2018-2019  н. р. організовано і проведено наступні заходи:


     Протягом перших двох тижнів у гімназії проходив «Олімпійський тиждень - 2018», Тиждень Національного костюма. Представники Ради учнівського Самоврядування гімназії брали активну участь у підготовці та проведенні заходів.

     Учні продовжили співпрацю із благодійними організаціями.  За ініціативи самоврядування у гімназії проводиться активна волонтерська робота. Так у жовтні Рада учнівського самоврядування, за підтримки адміністрації гімназії, організувала та провела ярмарок до Дня козацтва «Козацькі забави», вилучені кошти були передані до Військового шпиталю на лікування поранених бійців АТО. 

Також у 2018 році самоврядування активно підтримало проект «Діти-дітям», учні відвідували, передавали іграшки та солодощі у Святошинський будинок інтернат. Лідери Учнівського самоврядування не залишили без уваги безпритульних тварин. Активно збирали корм для котів та собак, брали участь у різноманітних акціях Благодійного фонду «HappyPaw». Щорічно із 03 грудня по 07 грудня в гімназії пройшов тиждень самоврядування. 

 3 грудня гімназисти і вчителі гімназії відзначили Всесвітній день боротьби ВІЛ/СНІДом. Із початком навчального дня в гімназії стартувала акція: на знак підтримки й толерантності до ВІЛ-інфікованих людей почепити на лацкан піджаків червону стрічку. Члени учнівського пресцетру гімназії підготували для гімназістів інформаційні листівки, щоб розповісти учням, що боротьба з ВІЛ/СНІДом стосується кожного і залишатись осторонь однієї з найбільших проблем людства не можна. 

5 грудня учні 8-11 класів провели "Лідерські дебати" в рамках районного проекту "Здорова комунікація".

  

6 грудня в гімназії святкували День українських традицій. До повсякденного вбрання гімназисти вносили елементи українського національного одягу: юнаки одягли вишиванки, а дівчата, окрім вишиванок, ще й заплітали стрічки у волосся. Учні спілкувалися українською мовою,згадували українські народні свята, звичаї, обряди і традиції, які розпочиналися з початком зими. 

7 грудня в гімназії пройшов День самоврядування. Гімназисти, не лише вчили учнів, а й самі вчилися розкривати свої лідерські якості, розширювали кругозір, розвивали навички монологічного мовлення, училися зацікавлювати та організовувати учнів до обговорення цікавих материалів та правильних висновків. 

  

Протягом року лідери класів допомагали в організації шкільних заходів до дня Вчителя мюзикл "Синя птаха", новорічна вистава "Грінч", конкурсно-розважальна программа "Хто зверху?", проводили для учнів середньої та старшої школи брейн-ринги з правознавства, математики та географії, конкурс-фестиваль "Дві зірки", організовували флеш-моби до Дня Героїв Небесної сотні, до Дня  пам'яті голодоморів в Україні "Запали свічку пам'яті" та до Міжнародного Дня щастя і т.д. Протягом року лідери Учнівського самоврядування брали активну участь у районних конкурсах та змаганнях. 12 квітня гімназисти достойно представили нашу школу на районному фестивалі КВК "Як тебе не спалити Києве мій?", брали участь у районному та міському турнирі з шахів "Кришталева тура - 2019". Учні достойно представили нашу гімназію у Всеукраїнському конкурсі "DreamEco".  Також, брали участь у Всеукраїнському конкурсі "Чому я обираю STEM-освіту?", з 15 по 22 травня лідери учнівського самоврядування підтримали районний проект "Green week" та багато інших.

     

У 2018-2019 н.р. учні гімназії стали партнерами проекту "Демократична школа". В рамках проекту учні мали можливість поспілкуватись із успішними людьми, взяти участь в цікавих тренінгах від Української академії лідерства та Фонду Кличка.


Протягом 2017-2018  н. р. організовано і проведено наступні заходи:

      Традиційно навчальний рік в гімназії розпочався відкриттям «Олімпійського тижня - 2018». Представники Ради учнівського Самоврядування гімназії брали активну участь у підготовці та проведенні спортивних естафет.

     Учні продовжили співпрацю із благодійними організаціями.  За ініціативи самоврядування у гімназії проводиться активна волонтерська робота. Так у жовтні Рада учнівського самоврядування, за підтримки адміністрації гімназії, організувала та провела ярмарок до Дня Козацтва. Також у 2018 році самоврядування активно підтримало благодійний проект "Діти-дітям" учні відвідали КЗ Макарівський районий центр соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії". Учні гімназії разом із подарунками передали частину свого тепла мешканцям центру. Лідери Учнівського самоврядування не залишили без уваги безпритульних тварин. Активнор збирали корм для котів та собак, брали участь у різноманітних акціях Благодійного фонду "Happy Paw".

З початком навчально року лідери учнівського самоврядування розпочали роботу над проектом культурно-естетичного  спрямування "Школа очима дітей". В рамках цього проекту учні гімназії розвивали творчі таланти, заохочували до читання книг та популяризації української та світової літератури, провели фестиваль "Мистецтво у моєму житті".  

  Також у 2017-2018 н.р. лідери класів розпочали роботу над проектом "Стань лідером свого життя". В рамках цього проекту лідери  класів щомісяця проводили тематичні інтерактивні заходи, співпрацювали із соціальним театром (від представників Організації безпеки та співробітництва в Європі).

 Протягом року лідери Учнівського самоврядування брали активну участь у районних конкурсах та змаганнях. Гімназисти достойно представили нашу школу на районному та міському етапі інтелектуальної гри "Інтелект турнір - 2018", брали участь у районному та міському турнірі з шахів "Кришталева тура- 2018", впевнено представили нашу гімназію у районному та міському конкурсі "Київський вальс", де посіли І місце (на районному етапі). Взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "Чому я обираю STEM-освіту?"

 За ініціативи президента самоврядування гімназії №172 "Нивки" у Шевченківському районі стартував проект "Код нації", в рамках якого самоврядування шкіл знімали пізнавальні відео про історію вишиванки.

 У березні лідери гімназії мали можливість стати учасниками круглого столу з всесвітньо відомим мотиватором Ніком Вуйчичем. Також рада старшокласників цього року стала учасником дитячо-юнацького форуму "М18, молодші за 18, ми можемо більше".

 У грудні деякі лідери самоврядування стали учасниками Всеукраїнського уроку місцевого самоврядування за участі віце-прем'єр міністра України, заступника міністра освіти та президента асоціації міст України.

 Також лідери нашої гімназії стали учасниками масштабного проекту молодіжної арт-платформи "ISKRA: Ideas. Inspiration. Source. Realization. Activity." Це площина для висловлення своїх ідей та ініціатив.

 Щорічно із 04 по 08 грудня в гімназії пройшов тиждень самоврядування. З початком навчального дня, в гімназії стартувала акція від самоврядування "Бути здоровим - це престижно!". В рамках відзначення дня боротьби зі шкідливими звичками на першому уроці для учнів гімназії лідери проводили інтерактивні уроки "Здоровий спосіб життя". Після 4-го уроку лідери класів провели спортивну перерву. Учнівський прес-центр гімназії підготував для гімназистів інформаційні листівки, щоб розповісти учням, що боротьба з ВІЛ/СНІДом стосується кожного і залишатись осторонь однієї з найбільших проблем людства не можна.

  

5 грудня в гімназії святкували День українських традицій. До повсякденного вбрання гімназисти вносили елементи українського національного одягу: юнаки одягли вишиванки, а дівчата, окрім вишиванок, ще й заплітали стрічки у волосся. Учні спілкувалися українською мовою,згадували українські народні свята, звичаї, обряди і традиції, які розпочиналися з початком зими.  

6 грудня лідери самоврядування брали активну участь у відкритті фестивалю "Мистецька зима".

7 грудня в гімназії пройшов День самоврядування. Гімназисти, не лише вчили учнів, а й самі вчилися розкривати свої лідерські якості, розширювали кругозір, розвивалинавички монологічного мовлення, училися зацікавлювати та організовувати учнів до обговорення цікавих материалів та правильних висновків. Також традиційно в цей день для учнів 5-х класів провели посвяту в гімназисти. На урочистому зібранні, учні кожного класу мали змогу презентувати свій клас. 

   

 Протягом року лідери класів допомагали в організації шкільних заходів до дня Вчителя мюзикл "Ти особливий", новорічна вистава "В гостях у казки", проводили для учнів середньої та старшої школи брейн-ринги з правознавства, математики та географії, конкурс-фестиваль "Дві зірки", організовували флеш-моби до Дня Героїв Небесної сотні, до Дня  пам'яті голодоморів в Україні "Запали свічку пам'яті" та до Міжнародного Дня щастя і т.д.

  

У 2017-2018 н.р. учні гімназії продовжили співробітництво з проектом "School Angels". В рамках проекту учні мали можливість поспілкуватись із успішними людьми. 


Протягом 2016-2017  н. р. організовано і проведено наступні заходи:


     Протягом перших двох тижнів у гімназії проходив «Олімпійський тиждень - 2017». Представники Ради учнівського Самоврядування гімназії брали активну участь у підготовці та проведенні спортивних естафет.

     Учні продовжили співпрацю із благодійними організаціями.  За ініціативи самоврядування у гімназії проводиться активна волонтерська робота. Так у жовтні Рада учнівського самоврядування, за підтримки адміністрації гімназії, організувала та провела ярмарок «Щедра осінь», вилучені кошти були передані до Національної спеціалізованої лікарні Охмадит. 

Також у 2016 році самоврядування активно підтримало районний проект «Посмішка», учні відвідували, передавали іграшки  та писали листи онкохворим діткам. Лідери Учнівського самоврядування не залишили без уваги безпритульних тварин. Активно збирали корм для котів та собак, брали участь у різноманітних акціях Благодійного фонду «HappyPaw». Щорічно із 05 грудня по 09 грудня в гімназії пройшов тиждень самоврядування. 

 5 грудня гімназисти і вчителі гімназії відзначили Всесвітній день боротьби ВІЛ/СНІДом. Із початком навчального дня в гімназії стартувала акція: на знак підтримки й толерантності до ВІЛ-інфікованих людей почепити на лацкан піджаків червону стрічку. Члени учнівського пре-цетру гімназії підготували для гімназістів інформаційні листівки, щоб розповісти учням, що юоротьба з ВІЛ/СНІДом стосується кожного і залишатись осторонь однієї з найбільших проблем людства не можна. 

6 грудня учні 5-11 класів презентували відеоролики "Гімназія очима дітей".  

7 грудня в гімназії святкували День українських традицій. До повсякденного вбрання гімназисти вносили елементи українського національного одягу: юнаки одягли вишиванки, а дівчата, окрім вишиванок, ще й заплітали стрічки у волосся. Учні спілкувалися українською мовою,згадували українські народні свята, звичаї, обряди і традиції, які розпочиналися з початком зими. 

9 грудня в гімназії пройшов День самоврядування. Гімназисти, не лише вчили учнів, а й самі вчилися розкривати свої лідерські якості, розширювали кругозір, розвивалинавички монологічного мовлення, училися зацікавлювати та організовувати учнів до обговорення цікавих материалів та правильних висновків. Також традиційно в цей день для учнів 5-х класів провели посвяту в гімназисти. На урочистому зібранні, учні кожного класу мали змогу презентувати свій клас. П'ятикласники склали клятву гімназиста й урочисто пообіцяли шанувати своїх учителів та батьків, бути наполегливими в навчанні, гідно нести ім'я  гімназиста, розвивати й удосконалювати свої знання, дотримуватися статуту гімназії, турбуватися про її честь і авторитет.

  

Протягом року лідери класів допомагали в організації шкільних заходів до дня Вчителя мюзикл "Аліса в країні чудес", новорічна вистава "Снігова королева", конкурсно-розважальна программа "Хто зверху?", проводили для учнів середньої та старшої школи брейн-ринги з правознавства, математики та географії, конкурс-фестиваль "Дві зірки", організовували флеш-моби до Дня Героїв Небесної сотні, до Дня  пам'яті голодоморів в Україні "Запали свічку пам'яті", до Міжнародного Дня Землі "Be happy - go green" та до Міжнародного Дня щастя і т.д. Протягом року лідери Учнівського самоврядування брали активну участь у районних конкурсах та змаганнях. 14 лютого гімназисти достойно представили нашу школу на районному фестивалі "Cover Hit Fest", брали участь у районному та міському турнирі з шахів "Кришталева тура - 2017", Мусієнко Віктор посів ІІ місце, учні посіли І місце у відбіркових інтелектуальних змаганнях ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу "Фінансова грамотність", достойно представили нашу гімназію у Всеукраїнському конкурсі "DreamEco". Брали участь у районному конкурсі "Діалог держав", де посіли ІІ місце. Також, участь у Всеукраїнському конкурсі "Чому я обираю STEM-освіту?", участь у міському літературному конкурсі "Із янголом на плечі...", з 15 по 22 травня лідери учнівського самоврядування підтримали районний проект "Green week" та багато інших.

     

У 2016-2017 н.р. учні гімназії Стали партнерами програми "School Angels". В рамках проекту учні мали можливість поспілкуватись із успішними людьми. Учні нашої гімназії брали участь у міжнародному проекті "GoGamp"? протягом місяця діти мали можливість спілкуватися з волонтером англійською мовою.

 

Протягом 2015-2016  н. р. організовано і проведено наступні заходи:

      Протягом першого тижня навчання лідери учнівського самоврядування гімназії долучилися до збору благодійної допомоги (канцелярське приладдя, книги та ін.), частина якої, в рамках акції «З Луганщиною разом», була відправлена Новою поштою учням ЗОШ № 8 м. Сєвєродонецьк. 

      З метою профілактики шкідливих звичок серед молоді, гімназисти долучилися до районної акції "Цигарка в обмін на цукерку", метою якої є пропагування здорового способу життя. Лідери вийшли на центральні вулиці міста Києва та пропонували перехожим, що палили, обміняти цигарки на солодощі. Акція не залишилася і без уваги поліцейських та іноземців, які також активно долучилися до акції.

       З нагоди Дня місцевого самоврядування президент Ради учнівського самоврядування гімназії Рахуба Вероніка відвідала Форум за участі заступника голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко. Участь у зустрічі взяли також представники батьківської громади, педагогічних колективів, а також Київської міської спілки ветеранів АТО.

       Представники учнівського самоврядування гімназії брали участь у Форумі молодіжних ініціатив, Усі запрошені учні, лідери учнівського самоврядування Києва мали змогу висловити свою думку на теми: патріотизм, громадянська позиція, екологія. Усі учасники відвідали тренінги та майстер-класи, а також отримали сертифікати про участь у форумі.

       Лідери  учнівського самоврядування гімназії долучилися до  прибирання та висадження дерев на алеї Героїв Небесної Сотні, що на вулиці Інститутській. А також взяли участь у "Чистофесті" (екологічна акція "Зробимо Україну Чистою Разом") у Гідропарку – найбільшому прибиранні країни від Let's do it, Ukraine!)

       До міжнародного дня жінок, члени Ради учнівського самоврядування гімназії провели флеш-моб на підтримку Надії Савченко.

       Протягом грудня в гімназії № 172 «Нивки» тривала акція «Гімназія для воїнів АТО». За ініціативи Ради старшокласників та за допомогою учнів, батьків і вчителів гімназії було зібрано теплі речі та продукти харчування для бійців Полку особливого призначення «Миротворець».

      Гімназисти щиро побажали нашим захисникам миру, здоров’я, любові та злагоди. А військовослужбовці та волонтери, висловивши учням свою подяку, пообіцяли будь-що повернутися живими, закликали любити свій рідний край так, як це роблять вони, захисники України, побажали дітям успіхів у навчанні, щасливих новорічних свят, щоб вогник доброти ніколи не згасав у їхніх серцях.

      Також в рамках проекту «Діти-Дітям» гімназисти зібрали благодійну допомогу (книжки, іграшки, канцелярські товари) для дітей позбавлених батьківського піклування дитячого будинку м. Сватово.

      Із 30 листопада по 4 грудня в гімназії тривав Тиждень самоврядування.

     1 грудня гімназисти і вчителі гімназії відзначили Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом. Із початком навчального дня в гімназії стартувала акція «Червона стрічка», усі небайдужі мали змогу долучитися до акції: на знак підтримки й толерантності до ВІЛ-інфікованих людей почепити на лацкан піджаків червону стрічку. Члени учнівського прес-центру гімназії підготували для гімназистів інформаційні листівки, щоб розповісти учням, що боротьба з ВІЛ/СНІДом стосується кожного і залишатись осторонь однієї з найбільших проблем людства не можна.

     2 грудня в гімназії святкували День українських традицій. До повсякденного вбрання гімназисти вносили елементи українського національного одягу: юнаки одягли вишиванки, а дівчата, окрім вишиванок, ще й заплітали стрічки у волосся. Учні спілкувались українською мовою, згадували українські народні свята, звичаї, обряди і традиції, які розпочиналися з початком зими.

    4 грудня в гімназії організували День самоврядування. Гімназисти, незважаючи на гарну підготовку, не лише вчили учнів, а й самі вчилися розкривати свої лідерські якості, розширювали кругозір, розвивали навички монологічного мовлення, училися зацікавлювати та організовувати учнів до обговорення цікавих матеріалів та правильних висновків.

    Для учнів 5-х класів у цей день провели посвяту в гімназисти. На урочистому зібранні, учні кожного класу по черзі мали змогу представити себе та презентувати свій клас. П'ятикласники склали клятву гімназиста й урочисто пообіцяли шанувати своїх учителів та батьків, бути наполегливими в навчанні, гідно нести ім'я гімназиста, розвивати й удосконалювати свої знання, дотримуватися статуту гімназії, турбуватися про її честь і авторитет.

      Представники учнівського самоуправління гімназії приймали активну участь у підготовці та проведенні проекту «Мрій! Грай! Дій!», під час якого, діти мали змогу за допомогою комп’ютерної гри Майнкрафт розробити та вдосконалити шкільне подвір’я гімназії.

      Напередодні Великодніх свят гімназисти повели загальношкільну акцію із виготовлення вітальних листівок та написання листів до воїнів АТО.

    Лідери учнівського самоуправління гімназії, які стали мереможцями конкурсу наукових робіт Малої Академії наук взяли участь у школі громадянської участі і волонтерства «Агенти змін». Під час навчання у школі учні мали змогу представити свої проекти на екологічну тематику. Проект учениці 9-Б класу Ніколенко Ольги «Green Wall» відзначили як кращий (І місце)!

    Наприкінці травня гімназисти долучилися до районної екологічної естафети «Єднаймося заради майбутнього планети Земля», метою якої було привернути увагу молоді до екологічних проблем людства та популяризувати ідею правильного використання та переробки пластику й неорганічних відходів.

 


Протягом 2014-2015  н. р. організовано і проведено наступні заходи:

      23-го вересня в КПДЮ відбулась гра-симуляція "Проект від А до Я" від лідерів-випускників ГО "MoKoLaD". Команди лідерів мали за годину створити власний проект на теми, які були вибрані за жеребкуванням. 
      Районний конкурс  «Пам’ятай, щоб жити». Учні навчальних закладів Шевченківського району в різноманітних формах виявляють свою громадянську позицію. Цього разу голос молоді втілився у фестивалі-єдності. Гімназія № 172 «Нивки» посіла 1 місце  у номінації відеокліпів «Україна – це ми» та 2 місце  у номінації «Вірш до України». 
     13 жовтня 2014 року в лідерів РРС "Шарм" були виїзні збори, а саме екскурсія Сирецьким мікрорайоном.  Вона була наповнена новизною для учнів, не зважаючи на те що проходила у Бабиному Яру. Лідери дізналися про  факти, що були невідомі для них раніше: походження назв, історії пам'яток. 
     Як гірко не було б, усі мають знати події минулих літ. 
     Відбувся конкурс  малюнків на асфальті за тематикою: 1-4 класи - «Осінь», 5-7 класи - «Вітання з днем вчителя», 8-11 класи - «Україна».

     Спортивно-масовий захід "Туристичні канікули". Під час заходу учні 8-11 класів змагались у швидкості встановлення намету, складанні туристичного рюкзака, переправах по канатній смузі, в'язанні вузлів, спортивному орієнтуванні.
     З 1 по 5 грудня в гімназії тривав Тиждень самоврядування. У рамках тижня були проведені такі традиційні заходи:
 - загальношкільна акція «Червона стрічка», в рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом;
-  день українських традицій, конкурс на найдовшу дівочу косу "Коса - дівоча краса";

     

Фотоконкурс «Книга у нашому житті»

День самоврядування

    

    У гімназії № 172 «Нивки» продовжує роботу благодійний проект «Діти – дітям» , учні гімназії передали новорічні подарунки та іграшки для дітей-сиріт.
    Напередодні Дня святого Миколая за ініціативи Ради старшокласників гімназії № 172 «Нивки» та за допомогою батьків, учителів й учнів гімназії для дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування, що знаходяться в зоні АТО на Сході України, було зібрано і за допомогою військових та волонтерів  передано  дитяче харчування, одяг, іграшки, книжки, предмети дитячої гігієни.
    Представники Ради учнівського самоврядування брали участь у районному історичному фестивалі «Історія вулиці, де я навчаюсь». Президент гімназія № 172 «Нивки» Вероніка Рахуба перемогла у номінації «Креативність».
    Та
кож президент  Ради учнівського самоврядування гімназії  Рахуба Вероніка брала участь у соціальній акції «Подаруй захиснику серце!».


Найяскравіші моменти 2013-2014 навчального року

    «Олімпійський тиждень»
З 12 по 18 вересня у гімназії проходив «Олімпійський тиждень». Представники Ради учнівського Самоврядування гімназії взяли активну участь у підготовці та проведенні спортивних естафет, а також зустрілись з учасником Дефлімпійських ігор у Софії О.В. Ковальчуком.
     Щорічний фестиваль-конкурс творчих робіт «Барви Осені»
Гімназисти представляли творчі роботи з природних матеріалів на тему: «Українцями ми народилися!».
     Святковий концерт - привітання педагогічного колективу гімназії до Дня учителя
Члени Ради учнівського самоврядування гімназії брали активну участь у підготовці та проведенні концерту.
     Вшанування пам’яті воїнів-героїв
Представники Ради учнівського самоврядування поклали квіти до пам'ятника воїнам-визволителям Києва з нагоди 70 річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників.
     «Весела перерва»
Протягом І семестру 2013-2014 н.р. на великій перерві представниками Ради учнівського Самоврядування гімназії проводились фізкульт-хвилинки для учнів молодших класів.
     Участь у районному фотоконкурсі «Книга в нашому житті»
Учні гімназії взяли участь у фотоконкурсі та отримали перемогу у номінаціях «Гумористичні фото», «Літературні герої оживають на світлинах» та «Читаюча людина».
     Участь у районному конкурсі на кращий соціальний проект «Золоте Руно»
Представник Ради учнівського самоврядування гімназії Іваниця Ольга отримала перемогу в номінації «Актуальність розглянутої проблеми».
     Тиждень Самоврядування
З 02.12.2013 по 06.12.2013 в гімназії проходив Тиждень Самоврядування. Програма Тижня була насичена і різноманітна:- 02.12.2013 – Всесвітній День боротьби з ВІЛ/СНІДом.
- 03.12.2013 – День українських традицій.
- 05.12.2013 – День Самоврядування.
- 06.12.2013 – Посвята у гімназисти.
     Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом
2 грудня 2013 року в гімназії пройшла акція підтримки і толерантного ставлення до ВІЛ позитивних людей "Червона стрічка", а також відбулась зустріч Ради учнівського самоврядування гімназії з представником Київського міського відділення ВБО "Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ" Лесею Володимирівною Салмини на тему: "Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?".
     День українських традицій
3 грудня 2013 року до звичного шкільного костюму гімназисти додавали елементи українського національного одягу – юнаки одягали вишиванки, а дівчата, крім вишиванок, ще й заплітали стрічки у волосся. Діти згадували українські народні звичаї, обряди, традиції і свята, які розпочинались взимку.
     У гімназії пройшла благодійна акція “Діти - дітям” до Дня Св. Миколая.

Звіт про роботу учнівського самоврядування гімназії протягом 2012-2013 н. р. >>>
Звіт про роботу учнівського самоврядування гімназії протягом 2011-2012 н.р. >>>
Учнівський прес-центр  «Life Stream»  >>> 

Кодекс честі учня 

  - Вчитися не заради оцінки, а для здійснення гуманних, патріотичних цілей і досягнень. 
  - Направляти свою навчальну діяльність на глибоке оволодіння знаннями з основ наук, бути ініціативним,самостійним, найповніше виявляти себе. 
  - Дотримуватися вимог школи, правил внутрішнього розпорядку, гідно вести себе. 
  - Бути ввічливим у спілкуванні з товаришами, учителями, старшими людьми, шанобливо ставитися до батьків. 
  - Турбуватися про молодших. 
  - Виявляти милосердя. 
  - Дбати про пристойний зовнішній вигляд, власну гігієну. 
  - Не допускати куріння, не вживати спиртних напоїв, наркотичних засобів. 

 Завдання учнівського самоврядування:

 -       Формування в учнів яскравих особистісних та лідерських якостей, сприяння більш повному самовираженню та самореалізації учнів.
-       Допомога у вирішенні проблем навчання, спілкування; виховання почуття єдності з колективом гімназії.
-       Виховання в учнів почуття відповідальності за покладені на них обов’язки.
-       Формування високої громадянської культури.
-       Виховання в учнів почуття гідності, самоповаги.
-       Задоволення потреби в ініціативності, розвиток уміння приймати серйозні рішення, здійснювати творчий пошук.
-       Формування згуртованого колективу учнів як класу, так і гімназії в цілому.

 Принципи діяльності учнівського самоврядування:

 -       Активне співробітництво органів самоврядування з дирекцією, педагогами гімназії, громадськістю в різних сферах життя, навчання.
-       Постійний зв’язок представників органів самоврядування з учнівською громадськістю.
-       Доцільність та ефективність роботи.
-       Чіткий збалансований розподіл обов’язків.
-       Взаємоповага, взаємопідтримка, доброзичливий взаємоконтроль.
-       Свідоме ставлення до громадської діяльності.
-       Постійний пошук нових форм функціонування органів самоврядування та форм діяльності самоврядування.

 Поради з самовиховання
Хто, як не ми? Коли, як не зараз? 

  1. Коли берешся за будь-яку справу, подумай: який результат повинен отримати. 
  2. Берись за справу сміливо і не відступай, поки її не виконаєш. Якщо в кінці тижня або цього дня залишаються не виконаними один чи два запланованих тобою пункти, перепиши їх у план на наступний тиждень(наступний день). 
  3. Візьми собі за правило обов’язково аналізувати: чому саме ти не виконав той чи інший пункт. Намагайся сам усувати причини невиконання. Спочатку це вважатиметься важким, але з часом ти зрозумієш,що головне – це правильно оцінювати свої сили і не гаяти марно часу. 
  4. Ніколи не практикуй перенесення виконання справи на наступний день. Приступай до виконання запланованого одразу ж без зволікань. 
  5. Не роби жодних попускань, навчися своїм примхам відповідати коротко, але твердо –"ні”. 
  6. Навчися сам собі наказувати, будь до себе непохитним,але став перед собою завдання реальні, ні в якому разі "не заривайся”, бо не спрацює внутрішній наказ ”Так треба”, "Я мушу”. 
  7. Спробуй проаналізувати: на що ти переважно витрачаєш свій вільний час? 
  8. Твій організм здатий до тривалих навантажень, але, щоб уникнути стомлення, переборюй втому, змінюй види діяльності протягом дня. 
  9. Приймаючи на себе будь-яке завдання, навчися слухати уважно вказівки дорослих. Користуйся нотатками, щоб нічого не пропустити повз увагу і зберегти час.

Склад учнівського самоврядування гімназії № 172 "Нивки" на 2013-2014 н.р. переглянути  >>>

Структура учнівського самоврядування гімназії № 172 "Нивки" переглянути>>>

Конституція учнівського самоврядування гімназії № 172 "Нивки" переглянути >>>

 

 
 
 
 

 

Протягом 2015-2016  н. р. організовано і проведено наступні заходи:

      Протягом першого тижня навчання лідери учнівського самоврядування гімназії долучилися до збору благодійної допомоги (канцелярське приладдя, книги та ін.), частина якої, в рамках акції «З Луганщиною разом», була відправлена Новою поштою учням ЗОШ № 8 м. Сєвєродонецьк. 

      З метою профілактики шкідливих звичок серед молоді, гімназисти долучилися до районної акції "Цигарка в обмін на цукерку", метою якої є пропагування здорового способу життя. Лідери вийшли на центральні вулиці міста Києва та пропонували перехожим, що палили, обміняти цигарки на солодощі. Акція не залишилася і без уваги поліцейських та іноземців, які також активно долучилися до акції.

       З нагоди Дня місцевого самоврядування президент Ради учнівського самоврядування гімназії Рахуба Вероніка відвідала Форум за участі заступника голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко. Участь у зустрічі взяли також представники батьківської громади, педагогічних колективів, а також Київської міської спілки ветеранів АТО.

       Представники учнівського самоврядування гімназії брали участь у Форумі молодіжних ініціатив, Усі запрошені учні, лідери учнівського самоврядування Києва мали змогу висловити свою думку на теми: патріотизм, громадянська позиція, екологія. Усі учасники відвідали тренінги та майстер-класи, а також отримали сертифікати про участь у форумі.

       Лідери  учнівського самоврядування гімназії долучилися до  прибирання та висадження дерев на алеї Героїв Небесної Сотні, що на вулиці Інститутській. А також взяли участь у "Чистофесті" (екологічна акція "Зробимо Україну Чистою Разом") у Гідропарку – найбільшому прибиранні країни від Let's do it, Ukraine!)

       До міжнародного дня жінок, члени Ради учнівського самоврядування гімназії провели флеш-моб на підтримку Надії Савченко.

       Протягом грудня в гімназії № 172 «Нивки» тривала акція «Гімназія для воїнів АТО». За ініціативи Ради старшокласників та за допомогою учнів, батьків і вчителів гімназії було зібрано теплі речі та продукти харчування для бійців Полку особливого призначення «Миротворець».

      Гімназисти щиро побажали нашим захисникам миру, здоров’я, любові та злагоди. А військовослужбовці та волонтери, висловивши учням свою подяку, пообіцяли будь-що повернутися живими, закликали любити свій рідний край так, як це роблять вони, захисники України, побажали дітям успіхів у навчанні, щасливих новорічних свят, щоб вогник доброти ніколи не згасав у їхніх серцях.

      Також в рамках проекту «Діти-Дітям» гімназисти зібрали благодійну допомогу (книжки, іграшки, канцелярські товари) для дітей позбавлених батьківського піклування дитячого будинку м. Сватово.

      Із 30 листопада по 4 грудня в гімназії тривав Тиждень самоврядування.

     1 грудня гімназисти і вчителі гімназії відзначили Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом. Із початком навчального дня в гімназії стартувала акція «Червона стрічка», усі небайдужі мали змогу долучитися до акції: на знак підтримки й толерантності до ВІЛ-інфікованих людей почепити на лацкан піджаків червону стрічку. Члени учнівського прес-центру гімназії підготували для гімназистів інформаційні листівки, щоб розповісти учням, що боротьба з ВІЛ/СНІДом стосується кожного і залишатись осторонь однієї з найбільших проблем людства не можна.

     2 грудня в гімназії святкували День українських традицій. До повсякденного вбрання гімназисти вносили елементи українського національного одягу: юнаки одягли вишиванки, а дівчата, окрім вишиванок, ще й заплітали стрічки у волосся. Учні спілкувались українською мовою, згадували українські народні свята, звичаї, обряди і традиції, які розпочиналися з початком зими.

    4 грудня в гімназії організували День самоврядування. Гімназисти, незважаючи на гарну підготовку, не лише вчили учнів, а й самі вчилися розкривати свої лідерські якості, розширювали кругозір, розвивали навички монологічного мовлення, училися зацікавлювати та організовувати учнів до обговорення цікавих матеріалів та правильних висновків.

    Для учнів 5-х класів у цей день провели посвяту в гімназисти. На урочистому зібранні, учні кожного класу по черзі мали змогу представити себе та презентувати свій клас. П'ятикласники склали клятву гімназиста й урочисто пообіцяли шанувати своїх учителів та батьків, бути наполегливими в навчанні, гідно нести ім'я гімназиста, розвивати й удосконалювати свої знання, дотримуватися статуту гімназії, турбуватися про її честь і авторитет.

      Представники учнівського самоуправління гімназії приймали активну участь у підготовці та проведенні проекту «Мрій! Грай! Дій!», під час якого, діти мали змогу за допомогою комп’ютерної гри Майнкрафт розробити та вдосконалити шкільне подвір’я гімназії.

      Напередодні Великодніх свят гімназисти повели загальношкільну акцію із виготовлення вітальних листівок та написання листів до воїнів АТО.

    Лідери учнівського самоуправління гімназії, які стали мереможцями конкурсу наукових робіт Малої Академії наук взяли участь у школі громадянської участі і волонтерства «Агенти змін». Під час навчання у школі учні мали змогу представити свої проекти на екологічну тематику. Проект учениці 9-Б класу Ніколенко Ольги «Green Wall» відзначили як кращий (І місце)!

    Наприкінці травня гімназисти долучилися до районної екологічної естафети «Єднаймося заради майбутнього планети Земля», метою якої було привернути увагу молоді до екологічних проблем людства та популяризувати ідею правильного використання та переробки пластику й неорганічних відходів.

 

 

Щорічно із 05 грудня по 09 грудня в гімназії пройшов тиждень самоврядування. 5 грудня гімназисти і вчителі гімназії відзначили Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом. Із початком навчального дня в гімназії стартувала акція «Червона стрічка», усі небайдужі мали змогу долучитися до акції: на знак підтримки й толерантності до ВІЛ-інфікованих людей почепити на лацкан піджаків червону стрічку. Члени учнівського прес-центру гімназії підготували для гімназистів інформаційні листівки, щоб розповісти учням, що боротьба з ВІЛ/СНІДом стосується кожного і залишатись осторонь однієї з найбільших проблем людства не можна.

9  грудня в гімназії пройшов День самоврядування. Гімназисти, не лише вчили учнів, а й самі вчилися розкривати свої лідерські якості, розширювали кругозір, розвивали навички монологічного мовлення, училися зацікавлювати та організовувати учнів до обговорення цікавих матеріалів та правильних висновків. Також традиційно в цей день для учнів 5-х класів у цей день провели посвяту в гімназисти. На урочистому зібранні, учні кожного класу мали змогу презентувати свій клас. П'ятикласники склали клятву гімназиста й урочисто пообіцяли шанувати своїх учителів та батьків, бути наполегливими в навчанні, гідно нести ім'я гімназиста, розвивати й удосконалювати свої знання, дотримуватися статуту гімназії, турбуватися про її честь і авторитет.

Протягом 2016-2017  н. р. організовано і проведено наступні заходи:


     Протягом перших двох тижнів у гімназії проходив «Олімпійський тиждень - 2017». Представники Ради учнівського Самоврядування гімназії брали активну участь у підготовці та проведенні спортивних естафет.

     Учні продовжили співпрацю із благодійними організаціями.  За ініціативи самоврядування у гімназії проводиться активна волонтерська робота. Так у жовтні Рада учнівського самоврядування, за підтримки адміністрації гімназії, організувала та провела ярмарок «Щедра осінь», вилучені кошти були передані до Національної спеціалізованої лікарні Охмадит. 

Також у 2016 році самоврядування активно підтримало районний проект «Посмішка», учні відвідували, передавали іграшки  та писали листи онкохворим діткам. Лідери Учнівського самоврядування не залишили без уваги безпритульних тварин. Активно збирали корм для котів та собак, брали участь у різноманітних акціях Благодійного фонду «HappyPaw». Щорічно із 05 грудня по 09 грудня в гімназії пройшов тиждень самоврядування. 

 5 грудня гімназисти і вчителі гімназії відзначили Всесвітній день боротьби ВІЛ/СНІДом. Із початком навчального дня в гімназії стартувала акція: на знак підтримки й толерантності до ВІЛ-інфікованих людей почепити на лацкан піджаків червону стрічку. Члени учнівського пре-цетру гімназії підготували для гімназістів інформаційні листівки, щоб розповісти учням, що юоротьба з ВІЛ/СНІДом стосується кожного і залишатись осторонь однієї з найбільших проблем людства не можна. 

6 грудня учні 5-11 класів презентували відеоролики "Гімназія очима дітей".  

7 грудня в гімназії святкували День українських традицій. До повсякденного вбрання гімназисти вносили елементи українського національного одягу: юнаки одягли вишиванки, а дівчата, окрім вишиванок, ще й заплітали стрічки у волосся. Учні спілкувалися українською мовою,згадували українські народні свята, звичаї, обряди і традиції, які розпочиналися з початком зими. 

9 грудня в гімназії пройшов День самоврядування. Гімназисти, не лише вчили учнів, а й самі вчилися розкривати свої лідерські якості, розширювали кругозір, розвивалинавички монологічного мовлення, училися зацікавлювати та організовувати учнів до обговорення цікавих материалів та правильних висновків. Також традиційно в цей день для учнів 5-х класів провели посвяту в гімназисти. На урочистому зібранні, учні кожного класу мали змогу презентувати свій клас. П'ятикласники склали клятву гімназиста й урочисто пообіцяли шанувати своїх учителів та батьків, бути наполегливими в навчанні, гідно нести ім'я  гімназиста, розвивати й удосконалювати свої знання, дотримуватися статуту гімназії, турбуватися про її честь і авторитет.

  

Протягом року лідери класів допомагали в організації шкільних заходів до дня Вчителя мюзикл "Аліса в країні чудес", новорічна вистава "Снігова королева", конкурсно-розважальна программа "Хто зверху?", проводили для учнів середньої та старшої школи брейн-ринги з правознавства, математики та географії, конкурс-фестиваль "Дві зірки", організовували флеш-моби до Дня Героїв Небесної сотні, до Дня  пам'яті голодоморів в Україні "Запали свічку пам'яті", до Міжнародного Дня Землі "Be happy - go green" та до Міжнародного Дня щастя і т.д. Протягом року лідери Учнівського самоврядування брали активну участь у районних конкурсах та змаганнях. 14 лютого гімназисти достойно представили нашу школу на районному фестивалі "Cover Hit Fest", брали участь у районному та міському турнирі з шахів "Кришталева тура - 2017", Мусієнко Віктор посів ІІ місце, учні посіли І місце у відбіркових інтелектуальних змаганнях ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу "Фінансова грамотність", достойно представили нашу гімназію у Всеукраїнському конкурсі "DreamEco". Брали участь у районному конкурсі "Діалог держав", де посіли ІІ місце. Також, участь у Всеукраїнському конкурсі "Чому я обираю STEM-освіту?", участь у міському літературному конкурсі "Із янголом на плечі...", з 15 по 22 травня лідери учнівського самоврядування підтримали районний проект "Green week" та багато інших.

     

У 2016-2017 н.р. учні гімназії Стали партнерами програми "School Angels". В рамках проекту учні мали можливість поспілкуватись із успішними людьми. Учні нашої гімназії брали участь у міжнародному проекті "GoGamp"? протягом місяця діти мали можливість спілкуватися з волонтером англійською мовою.

Протягом 2017-2018  н. р. організовано і проведено наступні заходи:

      Традиційно навчальний рік в гімназії розпочався відкриттям «Олімпійського тижня - 2018». Представники Ради учнівського Самоврядування гімназії брали активну участь у підготовці та проведенні спортивних естафет.

     Учні продовжили співпрацю із благодійними організаціями.  За ініціативи самоврядування у гімназії проводиться активна волонтерська робота. Так у жовтні Рада учнівського самоврядування, за підтримки адміністрації гімназії, організувала та провела ярмарок до Дня Козацтва. Також у 2018 році самоврядування активно підтримало благодійний проект "Діти-дітям" учні відвідали КЗ Макарівський районий центр соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії". Учні гімназії разом із подарунками передали частину свого тепла мешканцям центру. Лідери Учнівського самоврядування не залишили без уваги безпритульних тварин. Активнор збирали корм для котів та собак, брали участь у різноманітних акціях Благодійного фонду "Happy Paw".

З початком навчально року лідери учнівського самоврядування розпочали роботу над проектом культурно-естетичного  спрямування "Школа очима дітей". В рамках цього проекту учні гімназії розвивали творчі таланти, заохочували до читання книг та популяризації української та світової літератури, провели фестиваль "Мистецтво у моєму житті".  

  Також у 2017-2018 н.р. лідери класів розпочали роботу над проектом "Стань лідером свого життя". В рамках цього проекту лідери  класів щомісяця проводили тематичні інтерактивні заходи, співпрацювали із соціальним театром (від представників Організації безпеки та співробітництва в Європі).

 Протягом року лідери Учнівського самоврядування брали активну участь у районних конкурсах та змаганнях. Гімназисти достойно представили нашу школу на районному та міському етапі інтелектуальної гри "Інтелект турнір - 2018", брали участь у районному та міському турнірі з шахів "Кришталева тура- 2018", впевнено представили нашу гімназію у районному та міському конкурсі "Київський вальс", де посіли І місце (на районному етапі). Взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "Чому я обираю STEM-освіту?"

 За ініціативи президента самоврядування гімназії №172 "Нивки" у Шевченківському районі стартував проект "Код нації", в рамках якого самоврядування шкіл знімали пізнавальні відео про історію вишиванки.

 У березні лідери гімназії мали можливість стати учасниками круглого столу з всесвітньо відомим мотиватором Ніком Вуйчичем. Також рада старшокласників цього року стала учасником дитячо-юнацького форуму "М18, молодші за 18, ми можемо більше".

 У грудні деякі лідери самоврядування стали учасниками Всеукраїнського уроку місцевого самоврядування за участі віце-прем'єр міністра України, заступника міністра освіти та президента асоціації міст України.

 Також лідери нашої гімназії стали учасниками масштабного проекту молодіжної арт-платформи "ISKRA: Ideas. Inspiration. Source. Realization. Activity." Це площина для висловлення своїх ідей та ініціатив.

 Щорічно із 04 по 08 грудня в гімназії пройшов тиждень самоврядування. З початком навчального дня, в гімназії стартувала акція від самоврядування "Бути здоровим - це престижно!". В рамках відзначення дня боротьби зі шкідливими звичками на першому уроці для учнів гімназії лідери проводили інтерактивні уроки "Здоровий спосіб життя". Після 4-го уроку лідери класів провели спортивну перерву. Учнівський прес-центр гімназії підготував для гімназистів інформаційні листівки, щоб розповісти учням, що боротьба з ВІЛ/СНІДом стосується кожного і залишатись осторонь однієї з найбільших проблем людства не можна.

  

5 грудня в гімназії святкували День українських традицій. До повсякденного вбрання гімназисти вносили елементи українського національного одягу: юнаки одягли вишиванки, а дівчата, окрім вишиванок, ще й заплітали стрічки у волосся. Учні спілкувалися українською мовою,згадували українські народні свята, звичаї, обряди і традиції, які розпочиналися з початком зими.  

6 грудня лідери самоврядування брали активну участь у відкритті фестивалю "Мистецька зима".

7 грудня в гімназії пройшов День самоврядування. Гімназисти, не лише вчили учнів, а й самі вчилися розкривати свої лідерські якості, розширювали кругозір, розвивалинавички монологічного мовлення, училися зацікавлювати та організовувати учнів до обговорення цікавих материалів та правильних висновків. Також традиційно в цей день для учнів 5-х класів провели посвяту в гімназисти. На урочистому зібранні, учні кожного класу мали змогу презентувати свій клас. 

   

 Протягом року лідери класів допомагали в організації шкільних заходів до дня Вчителя мюзикл "Ти особливий", новорічна вистава "В гостях у казки", проводили для учнів середньої та старшої школи брейн-ринги з правознавства, математики та географії, конкурс-фестиваль "Дві зірки", організовували флеш-моби до Дня Героїв Небесної сотні, до Дня  пам'яті голодоморів в Україні "Запали свічку пам'яті" та до Міжнародного Дня щастя і т.д.

  

У 2017-2018 н.р. учні гімназії продовжили співробітництво з проектом "School Angels". В рамках проекту учні мали можливість поспілкуватись із успішними людьми. 
ico_arrow Опитування

Які якості є найбільш важливими для сучасного підлітка?Всього голосів: 18

 Зайти в облікові сторінки Офіс 365.