Правила конкурсного приймання дітей до гімназії №172 "Нивки" >>>

Шановні батьки!

Для запису на конкурсне випробування для вступу до 5-го класу (при наявності вільних місць) батькам необхідно написати заяву за відповідною формою (>>>), які подаються секретареві або директору гімназії.

Прийом заяв на вступ до 5 класу -  5-9 червня 2017 року з 10.00 до 16.00.
    Вступне тестування - 12 червня 2017 року о 12.00, каб. 204.
    Приймання дітей до гімназії №172 «Нивки» здійснюється на конкурсній основі. Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 5 класу гімназії (за наявності вільних місць),  проводяться у формі співбесіди та тестів з англійської мови.  Зразок конкурсних завдань з англійської мови >>>

Конкурсні завдання для проведення співбесіди за курс початкової школи >>>

До участі в конкурсі допускаються діти на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, що подається на ім’я директора гімназії.

Документи на вступ до гімназії (заява, копія свідоцтва про народження, особова справа, медична карта встановленого зразка, заява про використання персональних даних) приймаються після завершення конкурсного випробування директором гімназії особисто відповідно до оголошеного списку за результатами конкурсного випробування.

Порядок зарахування
до 5-го класу гімназії №172 «Нивки»

До 5-х класів гімназії №172 «Нивки» зараховуються:

- учні 4-х класів, які закінчили гімназію «Нивки» з оцінками середнього, достатнього та високого рівня;

- учні інших шкіл, які згідно з рейтингом пройшли конкурс на підставі рішення конкурсної комісії.

Для зарахування до гімназії батьки подають такі документи:

1)    заява на ім’я директора;
2)    копія свідоцтва про народження;
3)    медична карта встановленого зразка;
4)    особова справа дитини;
5)    заява про використання персональних даних.

Інструкція Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту про порядок конкурсного приймання дітей до гімназій>>>