Правила конкурсного приймання дітей до гімназії №172 "Нивки" >>>

Конкурсне приймання дітей, що вступають до 10 класу гімназії, проводиться у формі співбесіди, тестів з англійської мови й іспиту з профільного предмету: математики або української мови.

Учні, що закінчили 9 клас гімназії №172 «Нивки» та мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою або всі оцінки високого й достатнього рівня, зараховуються до 10 класу поза конкурсом.

Білети, тексти диктантів, варіанти письмових завдань (тестів), теми творчих робіт для конкурсних випробувань, зміст яких має відповідати навчальним програмам середньої загальноосвітньої школи відповідного класу, розробляються та затверджуються директором навчального закладу за погодженням з районним управлінням освіти. Можливе часткове використання творчих завдань.

(з Правил конкурсного приймання дітей до гімназії №172 «Нивки»)

Порядок прийому учнів до 10 класу

Відповідно до Статуту гімназії № 172 «Нивки» Шевченківського району міста Києва п. 2.12. до VI (10) класу гімназії зараховуються учні, які закінчили школу ІІ ступеня і мають за результатами річного оцінювання та Державної підсумкової атестації оцінки достатнього та високого рівнів (на конкурсній основі).

Прийом заяв для вступу до 10 класу та заяв на участь у конкурсі відбудеться:
     09.06.2016 з 10.30.

Конкурсні випробування: 10.06.2016 о 10.00.
     Зразки конкурсних завдань:
     - Українська мова >>>
     - Математика >>>
     - Англійська мова >>>

Інструкція Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту про порядок конкурсного приймання дітей до гімназій>>>