Нормативно-правова документація

Наказ МОН №94 від 08.02.2016 "Про затвердження орієнтовних вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів у системі загальної середньої освіти у 2015-2016 н.р." Переглянути >>>

Наказ директора гімназії №172 "Нивки" №33 від 01.02.2016 "Про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання у 2016 році" Переглянути>>>

Особливості проведення ЗНО та ДПА у 2017-2018 навчальному році

Відповідно до наказу МОН України, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року.

До 30 квітня 2018 року зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 22 травня до 13 червня.

Тестування з математики відбудеться 22 травня,
                     української мови і літератури – 24 травня,
                     іспанської, німецької, французької мов – 29 травня, англійської мови – 1 червня, біології – 4 червня, історії України – 6 червня, географії – 8 червня, фізики – 11 червня, хімії – 13 червня.

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 30 квітня 2018 року.

Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти
– українську мову і літературу;
– математику або історію України (на вибір учасника);
– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.
Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

На сайті http://zno-ua.net/ Ви знайдете програми зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів, тести минулих років та можливість пройти он-лайн тестування з урахуванням часу. Статті сайту http://prostozno.blogspot.com/ містять корисні поради. Читайте про те, як примусити себе навчатися, як краще запам’ятовувати, як тренувати інтуїцію, що треба з’їсти для підживлення мозку.