22 жовтня 2014 року учні 3-Б класу взяли участь у Всеукраїнській скайп-естафеті «Навіки пам’ять збережемо», яка проходила у Національній бібліотеці України для дітей. Учні зустрілися в он-лайн режимі зі своїми ровесниками із Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва.
     Закарпатці підготували цікаву інформацію про звільнення рідного краю від фашистських загарбників, прочитали вірші місцевих поетів та заспівали пісень на їх слова. Особливо вразило виконання коломийок. Акомпанувала дітям Народна артистка України Клара Василівна Лабик. В естафеті взяв участь ветеран війни, голова комітету Організації ветеранів України Закарпатської області, кавалер ордену Богдана Хмельницького II ступеня, полковник у відставці Олег Григорович Самойлович. Він розповів про своє фронтове минуле, про визволення України та Європи від фашистських загарбників. Гість подарував юним читачам власну книжку спогадів.
     Наші гімназисти також привітали закарпатців віршами та піснями: прозвучали пісні О. Злотника «Мати Тополя» та Ю. Рибчинського «Україно моя» у яскравому виконанні учасниць гуртка «Перлинка» Вікторії Янєчєк та Марини Криворученко.
      23 жовтня 2014 року гімназисти зустрілися в он-лайн режимі з дітьми з Івано-Франківської обласної бібліотеки для дітей. Юні івано-франківці підготували літературно-музичну композицію, вірші та малюнки для бійців, які сьогодні захищають нашу Батьківщину. В свою чергу гімназисти привітали своїх ровесників з Івано-Франківська піснями та віршами військово-патріотичного напрямку, побажали миру, єдності, взаєморозуміння, поваги всім присутнім на цьому заході.