13 лютого 2015 року учні 9-10х класів гімназії №172 «Нивки» до Дня вшанування воїнів – інтернаціоналістів, учасників бойових дій на території інших держав, учасників АТО на Сході України провели зустріч – презентацію з автором роману «Сектор обстрілу – «Аісти» Ігорем Моісеєнком в Національній бібліотеці України для дітей та юнацтва.
     Із цікавими промовами виступили гості: сам автор (учасник бойових дій в Афганістані, поет, прозаїк, кіносценарист Ігор Моісеєнко), Шилов Володимир Іванович (підполковник міліції, учаснк АТО), Тетяна Майданович (відома поетеса, головний редактор видавництва «Криниця»), поет – пісняр В’ячеслав Купрієнко (учасник бойових дій в Афганістані, кавалер двох орденів Червоної зірки). Під час зустрічі лунали вірші, уривки з книги «Сектор обстрілу – «Аісти» у виконанні учнів 10-А класу гімназії №172 «Нивки» Жуковського А., Іваниці О., Керекеші З., Фарбуна А., Ключенко М., Пустоварової П., Трофіменко М., Запацької А., Семенів А. (за сприяння Котелі Т.М.,керівника гуртка «Молодіжний клуб» БДТ, та класного керівника 10-А класу Шевчук Н.І.). Лунали пісні у виконанні В. Купрієнка, Юрія Маленюка, солістів вокально – танцювального ансамблю «Гармонія», ліцеїстів Київського військового ліцею імені І. Богуна. Щастя, миру, душевного тепла й спокою кожній родині й Україні щиро бажаємо !