8 жовтня 2016 р. учні 10-А класу взяли участь у грі-квесті «Село Берестово – резиденція київських князів», що відбувався в рамках акції «Як тебе не любити, Києве мій». Гра побудована у формі інтелектуального квесту, кожен з етапів якого включає в себе різноманітні загадки та зашифровані орієнтири деяких місць міста Києва. Усі орієнтири були об’єднані у ланцюжок, який мала пройти команда, щоб перемогти. Гра проводиться щорічно Молодіжним туристичним клубом та районним управлінням освіти і науки Святошинського району м. Києва. За 2,5 години гри учасники подолали 6 км. Їх маршрут пролягав територією Печерська – учні побували на території Києво-Печерської Лаври, Парку Слави, відвідали Аскольдову могилу і велику кількість пам’ятників. Команда 10-А класу здобула ІІ місце серед команд старшої вікової групи. Дякуємо організаторам за чудову гру і яскраві враження!