До дня української писемності та мови в гімназії №172 "Нивки" відбувся конкурс-захист проектів. Найкращими виявилися презентації, які підготували учні 9-х класів під керівництвом учителя української мови та літератури Крикун Л.І., а саме: "Душа, що не знає літер" (9-В клас, Скибинська Є.), "Історія розвитку літопису в Київській Русі" (9-В клас, Кічаліна М.) та "Мову чудову, глибинне і пружне слово, немов гостру зброю дав нам народ" (9-А клас, Несенюк А.). Цікаву і змістовну розповідь-презентацію про виникнення літописів для учнів 5-Б класу підготувала учениця Кічаліна Марія. Під час розповіді діти поринули в далеке минуле, дізналися, звідки походить слово "літопис", познайомилися з найцікавішими літописами Київської Русі, згадали, хто такий Нестор Літописець, зачитували найцікавіші літописні оповідання з "Повісті минулих літ", намалювали яскраві, змістовні і цікаві малюнки на дану тематику.