Старт нового Всеукраїнського проекту Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України "Технологія навчання учнів початкової школи Розумники" відбувся в м. Скадовськ з 2 по 6 липня! До Літньої школи було відібрано 45 вчителів початкових класів Київської, Чернівецької, Одеської, Волинської, Донецької та інших областей нашої країни. Навчання проводилося в Скадовській школі №2. Розвитком інформаційно-комунікаційних компетентностей вчителів опікувалися: керівник проекту, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту Світлана Литвинова, зав.відділу цифрової грамотності ІМЗО Вікторія Косик, представники мультимедійного видавництва "Розумники" Даниліна Тетяна та Кохан Олександр. Бажаємо успіхів усім учителям-учасникам нового проекту Інституту! Стартуємо!