16 січня гімназія №172 "Нивки" зустрічала гостей - заступників директорів київських шкіл. Зустріч присвятили обговоренню проблеми інформаційного забезпечення управлінської діяльності керівника навчального закладу. Заступники директора презентували досвід роботи адміністрації гімназії з розвитку навчального закладу через інноваційну організацію навчально-виховного процесу. Учасники семінару зацікавилися організацією роботи з сайтом закладу, сайтом шкільної бібліотеки, створенням звітів різного формату за допомогою автоматизованої системи "Школа", функціонуванням е-журналу та е-щоденників учнів, хмарного сховища для документації закладу, віртуальною вчительскою. Онлайн було продемонстровано реалізацію таких принципів управління гімназією, як прозорість і чітка структура підзвітності. Гості отримали можливість відвідати інноваційні уроки в початковій школі ("Інтелект України", "Розумники", ментальна математика) та у старшій (предмети природничого циклу з використанням технологій хмарних обчислень та сервісів веб 2.0.).