З 5.02 по 9.02 у гімназії проходили заходи Тижня природничо-математичних дисциплін. Метою заходів стало розширення знань учнів з природничо-математичних наук і зацікавленість учнів вивченням таких предметів як хімія, фізика, математика; міжпредметних зв'язків; виховання культури мовлення та міжособистістних взаємодій. Під час тижня були організовані та проведені конкурси стінгазет на тему: "Видатні українські науковці", математичні брейн-ринги у 5 кл (вч. Наркевич І.І.), У 7 а,б (вч. Ткалич Н.Т.), у 8-х (Гуменюк Н.І.), усний журнал "Тригонометрія навколо нас" у 10 кл. (Ходаківська С.О.), інтерактивна платформа для 9 кл. "Здоровій спосіб життя" (МоскаленкоВ.М.), мат. конкурс "Задачі від мудрої сови" у 6 кл. (вч. Гордєєва І.М.). Діти із задоволенням вчились працювати у команді, проявляти свої знання та заглиблюватися у чарівний світ науки, (показ дослідів 10 кл. "У світі цікавої фізики" (вч. Меліков О.А).