В гімназії №172 "Нивки" Шевченківського району міста Києва в рамках проведення тижня суспільно-гуманітарних дисциплін відбувся святковий концерт "Шлях до Тараса". Захід відкрила Грабовенко Людмила Іванівна - журналіст, член правління Київської спілки журналістів, член Наглядової ради Міжнародної організації "Федерація жінок за мир у всьому світі", Посол миру, відмінник народної освіти України, активний громадський діяч. Вона презентувала глядачам виставку "Мамина хустка - оберіг родини". Вихованці гуртка "Молодіжний клуб", учні 5-В класу гімназії №172 "Нивки" залюбки читали напам'ять вірші Т. Шевченка. Надзвичайно вразили присутніх Д. Руденко та Д. Цимбалюк, вихованці студії при Національній капелі бандуристів ім. Майбороди (керівник Т. Лобода). Особливо лірично звучала у їхньому виконанні улюблена пісня поета "Ой зійди ти, зіронька, та вечірняя". Грабовська Л.І. зацікавила учнів історією хустини, якій виповнилося триста років. Уже 12 поколінь вона пережила! Діти, вчителі, гості з великим трепетом торкалися до неї, мріючи, щоб здійснилося найзаповітніше бажання.