24 березня 2018 р. учні 10-Б взяли участь у грі-квесті "Царський сад", організованому Молодіжним туристичним клубом Святошинського району м. Києва на території Маріїнського парку в місті Києві. Під час квесту діти ознайомились з історією освоєння Київських круч. Перші дніпровські кручі, як місце для забудови були освоєнні ще за Петра І. Треба відзначити, що тоді ця місцевість не відрізнялася особливим багатством і різноманітністю зелених насаджень, а являла собою пагорби, зарослі низкорослим чагарником. При підготовці квесту приділася увага всім історичним періодам, значимим явищам та персоналіям крізь призму пам'яток історії та культури Маріїнського парку в Києві. Команда 10-Б класу стала переможцем гри у старшій віковій категорії!