З 12.03 по 16.03 в гімназії №172 "Нивки" було проведено тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін. У рамках тижня відбулися такі заходи: Учитель Буряк Ж.М. провела ділову гру "Вибори до місцевих органів влади" на уроці правознавства для учнів 10-х класів, кожен клас представив 3 кандидатів, які виступили зі своїми передвиборчими програмами та гру "Хто зверху" з правознавства. Учитель Крикун Л.І. провела інформаційну хвилину "Вшануємо пам'ять Кобзаря", написання аудіо диктанту "Пам'яті Кобзаря", мовний конкурс "Шевченкове слово у віках не старіє" та перегляд відеороликів для учнів 5-х -10-х класів "Піснею до серця, серцем до народу". Учителі Мусієнко С.В. та Шпильова Н.М. запросили учнів 7-х класів на мовно-літературну гру "Стежинами історії". Москаленко В.М. разом з Шевчук Н.І. підготували Літературно-музичну композицію "Шлях до Тараса". Брейн-ринг "Найрозумніші" для учнів 8-х класів провели Шевчук Н.І. та Шпильова Н.М. Лексико-фразеологічний марафон для учнів 6-А класу, підготувала Шевчук Н.І. Дякуємо учителям та учням за цікавий тиждень!