13-14 квітня в Національному Еколого-натуралістичному Центрі відбувся Всеукраїнський міжшкільний екологічний проект - Олімпіада DreamECO, започаткований з метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді, яка здійснює еспериментальну та науково-дослідницьку роботу для вирішення екологічних проблем та захисту довкілля. Учні нашої гімназії потрапили у фінал (відбиралися кращі роботи з понад 270 робіт, із більш, ніж 60 населених пунктів. Були і представники інших держав). Железко Анна-Марія, учениця 10-А класу, виступила з темою "Дослідження якості води Київської області" і посіла почесне 4 місце. Мельник  Дмитро, учень 9-Б класу працював над темою "Альтернативні джерела енергії", а саме вивчав доцільність використання сонячних станцій українським споживачем. Обидві наукові роботи були цікаві і поважним членам комісії, і учням інших шкіл. Великим досягненням було і те, що захищалися вони як українською, так і англійською мовами. Англомовні члени комісії відзначили достатньо висовий рівень володіння мовою.