Закінчився навчальний рік. Підведено підсумки Конкурсу в рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», що проводився серед закладів Київського і Сумського регіону. Ми у фіналі!

У нашій гімназії завжди багато уваги приділялося вихованню в учнів та поглибленню знань у вчителів щодо здорового способу життя, формуванню правильного ставлення до власного харчування, розвитку фізичної активності (як учнів так і педагогічного колективу), дизайну закладу та прибудинкової території, охороні навколишнього середовища, створенню екологічно збалансованого навчального середовища.

Проводимо велику кількість загальношкільних заходів, долучаючи батьків наших учнів. Беремо участь у міських та міжнародних заходах та проектах. Проект «GreenWeek» з метою формування громадської відповідальності при вирішенні актуальних проблем по збереженню довкілля та виховання екологічної компетентності; Арт-пікнік "Happyfamilyday" до Міжнародного дня сім'ї, конкурс DreamEco; у рамках профілактики дитячого травматизму, попередження нещасних випадків, дотримання правил безпечної поведінки та правил пожежної безпеки, у гімназію №172 «Нивки» традиційно запрошують рятувальників із показовими виступами та демонстрацією пожежно-рятувального спорядження; проводимо різні спортивні свята: "Олімпійський урок", "Козацькі страви. Козацькі забави"; фестиваль "CoverHitFest" з метою організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва?; святкові заходи до Міжнародного Дня Щастя; конкурс проектів благоустрою шкільного подвір’я в Майнкрафт та багато іншого.

Для нас робота з підтримки здорового способу життя - це спільна робота і спільна турбота всієї гімназійної родини!