
Останні новини
Корисні сайти
ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН
Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки, Київ
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Дія.Цифрова освіта
Елекронні підручники
Шановні батьки!
Адміністрація гімназії створює додаткові можливості для особистих зустрічей та спілкування з учителями Ваших дітей. Якщо у Вас виникли питання, можете зустрітися з учителем щопонеділка з 15.00 до 17.00 за попередньою домовленістю – тел. 400-22-26 (приймальня директора гімназії).
Інформація про предметні тижні
День української писемності - 9 листопада 2022 року
Тиждень природничо-математичних наук: 13-17 лютого 2023 року
Тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін: 09-13 березня 2023 року
Тиждень молодшої школи: 16-20 березня 2023 року
Тиждень іноземних мов: 13-17 квітня 2023 року
Тиждень правознавства: 09-13 грудня 2022 року
Тиждень художньо-естетичного циклу: 20-24 січня 2023 року
Про розподіл учнів на групи для занять на уроках фізичної культури Ви можете дізнатися у класних керівників або ознайомитися з наками МОН України та МОЗ України від 20.07.2009 р. №?518/674 «Про затвердження Інструкції про розподіл учнів на групи для занять на уроках фізичної культури» (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0773-09) та від 08.04.2015 р. № 412 «Про затвердження Інструкції щодо заповнення Класного журналу для 1-4 класів ЗНЗ» (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0472-15).
Наказ МОН України № 924 від 20 серпня 2018 року «Пpo затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу у Новій українській школі»
Рекомендації щодо зовнішнього вигляду учнів гімназії №172 "Нивки" Детальніше
Як навчити школяра любити читання за 20 хвилин?
Вчителі, батьки, видавці, письменники не перший рік ламають голови над тим, чому діти перестали любити читати і що з цим робити. Стаття від Educlub.com.ua підкаже найкоротший шлях. Детальніше >>>
Батькам про Інтернет-залежність
Формування залежності від Інтернету має 4 стадії.
Перша стадія – людина починає працювати в мережі.
Друга – проявляє зацікавленість, використовує Інтернет для роботи і розваг.
Третя стадія – найбільш небезпечна: людина увесь час проводить в Інтернеті, втрачає відчуття часу, відходить від комп'ютера тільки для того, щоб поїсти і поспати.
Четверта стадія – це стадія спокійного ставлення, коли Інтернет використовується за потребою.
Більшість людей проходить зазначені три стадії і переходить на четверту. Але деякі користувачі можуть «застрягнути» на третій стадії, яка призводить до формування комп’ютерної адикції (залежності). Такі люди потребують допомоги спеціаліста-психолога.
Згідно з нормами, визначеними Міністерством охорони здоров’я України, для дітей 1-го класу загальний час роботи за комп’ютером з рідкокристалічним монітором повинен обмежуватися 30-45 хвилинами на тиждень, 2-3 класів - двома годинами на тиждень, але не більше 1-ї години на добу, 4-6 класів - двома годинами на тиждень, але не більше 1-ї години на добу, 7-9 класів - 2,5 годинами на тиждень, але не більше 1-ї години на добу, учнів 10-11 класів – сімома годинами на тиждень, але не більше 1-ї години на добу.
Якщо Вас турбує, що дитина проводить багато часу за комп’ютером, пройдіть анкетування та проаналізуйте отримані результати. Експрес-анкета для батьків >>>
Самоаналіз результатів анкетування
Якщо при відповіді на 1-е запитання Ви вибрали відповіді:
б), в) або г), то у Вашої дитини можливі прояви погіршення стану здоров’я через надмірне перебування за комп’ютером.
Якщо Ви ствердно відповіли хоча б на 7 пунктів 2-го запитання, то можна стверджувати, що Ваша дитина має ознаки комп’ютерної залежності.
Якщо Ви відповіли «ТАК» хоча б на 3 пункти 3-го запитання, то можна стверджувати, що Ваша дитина має ознаки ігрової комп’ютерної залежності.
Якщо Ви відповіли «НІ» на запитання 4, 5 то Ваша дитина піддається негативним впливам, ризикам через Інтернет.
(за матеріалами Центру науково-освітніх інновацій та моніторингу)
Адміністрація гімназії звертає увагу на необхідність дотримання правил гігієни харчування та інформує про небезпеку гострих кишкових інфекцій.
Шановні батьки! Щорічно в Україні реєструється близько 54000 кишкових захворювань, близько 30 смертей, більшість з яких етіологічно залишається не розшифрованою через труднощі з оснащенням лабораторій. Найчастіше збудниками гострих кишкових інфекцій у дітей є віруси. Гострі кишкові інфекції – це група інфекційних захворювань, які передаються фекально-оральним шляхом та вражають шлунково-кишковий тракт.
Основними симптомами гострих кишкових інфекцій є діарея (рідкі або водянисті випорожнення 3 рази і частіше за 24-годинний період) та блювота. Кишкові інфекції ведуть до зневоднення та електролітних порушень, які можуть загрожувати життю дитини.
Серед інфекційних захворювань у дітей гострі кишкові інфекції посідають одне з перших місць! Дані епідеміологічного нагляду вказують на те, що 35-40%, а в окремі місяці до 70% всіх випадків важких діарей у дітей до 5 років в Україні викликані ротавірусною інфекцією. Читайте далі>>>
Запобігання конфліктам та шляхи їх уникнення.
Хочете дізнатися про те, як запобігти конфліктам? Які існують вправи для зняття емоційного напруження? Яким чином можна успішно розв'язати конфлікт? Читайте далі>>>
Книга "ДІТИ В ІНТЕРНЕТІ: ЯК НАВЧИТИ БЕЗПЕЦІ У ВІРТУАЛЬНОМУ СВІТІ".
У книзі розкрито можливості сучасних інформаційних технологій та висвітлено способи безпечної поведінки дитини у віртуальному просторі. Корисна для батьків, які прагнуть захистити свою дитину від негативного впливу інтернету та мобільного зв’язку. Скачати книгу >>>
Електронний квиток NEW!
ЯК замовити електронний учнівський квиток дитині? докладніше...
Батькам учнів випускних класів
З метою уникнення стресу у випускника під час підготовки до іспитів, психолог нашої гімназії надає рекомендації як впоратися зі стресом і зберегти психічне здоров`я. Підготовка до іспитів - напружений і відповідальний період. І від того, наскільки правильно учень організує режим занять і відпочинку, багато в чому буде залежати й успішне складання іспитів докладніше...