Шановні батьки!
Адміністрація гімназії створює додаткові можливості для особистих зустрічей та спілкування з учителями Ваших дітей. Якщо у Вас виникли питання, можете зустрітися з учителем щопонеділка з 15.00 до 17.00 за попередньою домовленістю – тел. 400-22-26 (приймальня директора гімназії).

Інформація про предметні тижні

День української писемності - 9 листопада 2022 року
Тиждень природничо-математичних наук: 13-17 лютого 2023 року 
Тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін: 09-13 березня 2023 року
Тиждень молодшої школи: 16-20 березня 2023 року
Тиждень іноземних мов: 13-17 квітня 2023 року
Тиждень правознавства: 09-13 грудня 2022 року
Тиждень художньо-естетичного циклу: 20-24 січня 2023 року 

   Про розподіл учнів на групи для занять на уроках фізичної культури Ви можете дізнатися у класних керівників або ознайомитися з наками МОН України та МОЗ України від 20.07.2009 р. №?518/674 «Про затвердження Інструкції про розподіл учнів на групи для занять на уроках фізичної культури» (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0773-09) та від 08.04.2015 р. № 412 «Про затвердження Інструкції щодо заповнення Класного журналу для 1-4 класів ЗНЗ» (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0472-15). 

    Наказ МОН України № 924 від 20 серпня 2018 року «Пpo затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу у Новій українській школі»

 

 Рекомендації щодо зовнішнього вигляду учнів гімназії №172 "Нивки" Детальніше

Як навчити школяра любити читання за 20 хвилин?

    Вчителі, батьки, видавці, письменники не перший рік ламають голови над тим, чому діти перестали любити читати і що з цим робити. Стаття від Educlub.com.ua підкаже найкоротший шлях. Детальніше >>>

Батькам про Інтернет-залежність

   Формування залежності від Інтернету має 4 стадії.
   Перша стадія – людина починає працювати в мережі.
   Друга – проявляє зацікавленість, використовує Інтернет для роботи і розваг.
   Третя стадія – найбільш небезпечна: людина увесь час проводить в Інтернеті, втрачає відчуття часу, відходить від комп'ютера тільки для того, щоб поїсти і поспати.
   Четверта стадія – це стадія спокійного ставлення, коли Інтернет використовується за потребою.
   Більшість людей проходить зазначені три стадії і переходить на четверту. Але деякі користувачі можуть «застрягнути» на третій стадії, яка призводить до формування комп’ютерної адикції (залежності). Такі люди потребують допомоги спеціаліста-психолога.
   Згідно з нормами, визначеними Міністерством охорони здоров’я України, для дітей 1-го класу загальний час роботи за комп’ютером з рідкокристалічним монітором повинен обмежуватися 30-45 хвилинами на тиждень, 2-3 класів - двома годинами на тиждень, але не більше 1-ї години на добу, 4-6 класів - двома годинами на тиждень, але не більше 1-ї години на добу, 7-9 класів - 2,5 годинами на тиждень, але не більше 1-ї години на добу, учнів 10-11 класів – сімома годинами на тиждень, але не більше 1-ї години на добу.
   Якщо Вас турбує, що дитина проводить багато часу за комп’ютером, пройдіть анкетування та проаналізуйте отримані результати. Експрес-анкета для батьків >>>

Самоаналіз результатів анкетування

   Якщо при відповіді на 1-е запитання Ви вибрали відповіді:
б), в) або г), то у Вашої дитини можливі прояви погіршення стану здоров’я через надмірне перебування за комп’ютером.
   Якщо Ви ствердно відповіли хоча б на 7 пунктів 2-го запитання, то можна стверджувати, що Ваша дитина має ознаки комп’ютерної залежності.
   Якщо Ви відповіли «ТАК» хоча б на 3 пункти 3-го запитання, то можна стверджувати, що Ваша дитина має ознаки ігрової комп’ютерної залежності.
   Якщо Ви відповіли «НІ» на запитання 4, 5 то Ваша дитина піддається негативним впливам, ризикам через Інтернет.

(за матеріалами Центру науково-освітніх інновацій та моніторингу)


Адміністрація гімназії звертає увагу на необхідність дотримання правил гігієни харчування та інформує про небезпеку гострих кишкових інфекцій.

    Шановні батьки! Щорічно в Україні реєструється близько 54000 кишкових захворювань, близько 30 смертей, більшість з яких етіологічно залишається не розшифрованою через труднощі з оснащенням лабораторій. Найчастіше збудниками гострих кишкових інфекцій у дітей є віруси. Гострі кишкові інфекції – це група інфекційних захворювань, які передаються фекально-оральним шляхом та вражають шлунково-кишковий тракт.

    Основними симптомами гострих кишкових інфекцій є  діарея (рідкі або водянисті випорожнення 3 рази і частіше за 24-годинний період) та блювота. Кишкові інфекції ведуть до зневоднення та електролітних порушень, які можуть загрожувати життю дитини. 

     Серед інфекційних захворювань у дітей гострі кишкові інфекції посідають одне з перших місць! Дані епідеміологічного нагляду вказують на те, що 35-40%, а в окремі місяці до 70% всіх випадків важких діарей у дітей до 5 років в Україні викликані ротавірусною інфекцією. Читайте далі>>>

Запобігання конфліктам та шляхи їх уникнення.

Хочете дізнатися про те, як запобігти конфліктам? Які існують вправи для зняття емоційного напруження? Яким чином можна успішно розв'язати конфлікт? Читайте далі>>>

Книга "ДІТИ В ІНТЕРНЕТІ: ЯК НАВЧИТИ БЕЗПЕЦІ У ВІРТУАЛЬНОМУ СВІТІ".

У книзі розкрито можливості сучасних інформаційних технологій та висвітлено способи безпечної поведінки дитини у віртуальному просторі. Корисна для батьків, які прагнуть захистити свою дитину від негативного впливу інтернету та мобільного зв’язку.  Скачати книгу >>>

 

 

Електронний квиток NEW!

ЯК замовити електронний учнівський квиток дитині? докладніше...

Батькам учнів випускних класів

З метою уникнення стресу у випускника під час підготовки до іспитів, психолог нашої гімназії надає рекомендації як впоратися зі стресом і зберегти психічне здоров`я. Підготовка до іспитів - напружений і відповідальний період. І від того, наскільки правильно учень організує режим занять і відпочинку, багато в чому буде залежати й успішне складання іспитів докладніше...