Учні 10 класу відвідали Національний авіаційний університет, де їх привітно зустріли викладачі кафедри «Автоматизації та енергоменеджменту» Аерокосмічного факультету. Знайомство розпочалося в ангарі університету. Учні вкотре переконалися, що сучасний літак – унікальне творіння вчених, конструкторів, інженерів та робітників. Та недарма кажуть, що політ починається на землі! Старшокласники  були ознайомлені з перспективними спеціальностями, якими можна оволодіти після закінчення курсу підготовки освітніх ступенів "Бакалавр" та "Магістр" на кафедрі факультету. Викладачами була проведена екскурсія по навчально-дослідницьким лабораторіям, де готують фахівців з автоматики та автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологіям і системам керування, комп’ютеризованим системам управління виробництвом і розподілом енергії.Плануємо продовжити нашу спільну діяльність з університетом у спільних проектах та навчальних дослідженнях.