«ШЕВЧЕНКІВСЬКА ТРІАДА»
концепція співпраці

    Шановні батьки, ласкаво запрошуємо Вас на сторінки нашого довідника, який створено з метою ефективної та якісної комунікації між вами, як батьками дитини, яка відвідує або навчається в закладі освіти Шевченківського району, адміністрацією та вчителями (вихователями).
   
Він допоможе Вам краще зрозуміти освітній та інші процеси, які відбуваються в закладі, упередить виникнення непорозумінь, а також розкриє зміст очікуваної моделі поведінки батьків та учнів під час освітнього процесу та відвідування закладу.
Додаткову інформацію Ви можете отримати на сайті Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації -
www.shevruo.kiev.ua (електронна скринька для листування - priyom_shevruo@ukr.net), на веб-сайтах закладів освіти, на сторінках соціальних мереж, де адміністрація закладу висвітлює події та заходи, що проводяться.
  
Розділи для батьків містять інформацію про основні елементи шкільного (садового) дня ( правила відвідування, режим роботи, тощо).
  
Ми маємо безперечну надію, що наведена інформація буде корисною і Ви будете користуватись нею, якщо у Вас виникнуть запитання.

З найкращими побажаннями
Рада директорів
Батьківський парламент
Управління освіти