З 2 по 6 грудня в нашій гімназії проходив Тиждень самоврядування. Під час тижня було проведено: профілактичні лекції, майстер-класи, панельні дискусії, День українських традицій та тренінг проекту «Демократичної школи».

Яскравою подією тижня став День самоврядування. "Адміністрація" гімназії слідкувала за дисципліною, "учителі-предметники" не лише навчали учнів, а й самі мали змогу навчитися, проявляти свої організаторські здібності.

Завершився тиждень районним заходом в рамках проекту «Панельна дискусія. Еко-хвиля 2019». Мета заходу була досягнена, лідери об’єдналися для подальшої ефективної співпраці та реалізації нових екологічних проектів у майбутньому.

Дякуємо учням-активним учасникам тижня самоврядування за організацію цікавих заходів!