Щоб упередити можливе розповсюдження захворювання, влада столиці затвердила план протиепідеміологічних заходів.

Серед іншого:

Призупинити освітній процес у закладах загальної середньої освіти з 12 березня 2020 року. У гімназії буде запроваджено дистанційне навчання. Слідкуйте за новинами на сайті.

 

 

ГІМНАЗІЯ № 172 «НИВКИ»

ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

 

Н А К А З

 

11 березня 2020 року                        Київ                                                 № 46

 

Про призупинення освітнього процесу

в гімназії № 172 «Нивки»

 

         Враховуючи розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від  11.03.2020 року № 427 «Про призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти усіх типів та форм власності»

 

НАКАЗУЮ:

  1. 1. Тимчасово призупинити освітній процес у гімназії № 172 «Нивки» з 12 березня 2020 року.
  2. 2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Горовій Л.І. організувати проведення позапланових інструктажів з безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу, зокрема з питань пожежної безпеки, поведінки на дорогах і вулицях, на водних об’єктах тощо.
  3. 3. Заступнику директора з АГЧ Тарановій В.П. забезпечити проведення санітарно-профілактичних заходів у навчальному закладі.
  4. 4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Гуменюк Н.І. вжити заходів щодо забезпечення виконання навчальних програм, у тому числі шляхом запровадження дистанційного навчання.
  5. 5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор                                                                       Геннадій  НОВОСЕЛЕЦЬКИЙ