Поради батькам учнів гімназії №172 «Нивки»

Діти 1 вересня всі йдуть до школи.

1. Учні 3х-4-х, 6-х та 7-х класів зустрічаються на подвір’ї гімназії о 8:00.

Учні 5-х та 11-х класів класів зустрічаються на подвір’ї гімназії о 8:30.

Учні 8-х, 9-х та 10-х класів зустрічаються на подвір’ї гімназії 0 10:00.

2. Загальношкільного заходу не буде. Лише невелике свято для 5-х  та 11-х класів з дотриманням усіх заходів безпеки.

3. Вхід до школи батьків, бабусь, дідусів суворо заборонена.

У гімназію заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.

4. Просимо забезпечити прихід дітей до школи в масках.

5.  Для учнів 5х-11х класів вхід до гімназії без маски заборонений. Дитина (5-11 кл.) із собою повинна мати невелику ємність з антисептиком та дві запасні маски. Для використаних одноразових масок у школі будуть наявні спеціальні урни.

6. Удома щоранку батьки зобов'язані проводити моніторинг стану здоров'я дитини та вимірювати температуру. Щоденно, перед початком занять, класні керівники та вчителі будуть проводити опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. У разі виявлення ознак захворювання здобувачів освіти тимчасово ізолюватимемо в спеціально відведене приміщення закладу, інформуватимемо батьків чи інших законних представників та прийматимемо узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу охорони здоров'я.

7. Дітей з ознаками респіраторних захворювань слід залишати вдома. Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.

8. Якщо дитина після хвороби приступає до навчання, батьки обов'язково мають надати медичну довідку про те, що дитина здорова.

9. Учителям та персоналу гімназії щоранку будуть проводити температурний скринінг.

10. За кожним класом закріплено кабінет. Протягом робочого дня учні перебуватимуть лише в ньому, переходити в інший кабінет учні будуть лише на деякі предмети при поділу на групи. Рух учнів по школі буде обмежено. Учителі приходитимуть на урок до учнів у клас.

11. Під час перерв всі учні повинні ходити в масках (крім учнів 3-4 класів), на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розміщено спеціальні урни або контейнери з табличкою призначення.

12. Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожна дитина має обов'язково пляшечку води. Школа забезпечить в кінці дня очищення та дезінфекцію твердих поверхонь, а також провітрювання протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин.

13. Планується безкоштовне харчування учнів 3х- класів в першій половині дня. Учні всіх класів можуть користуватися їдальнею та буфетом гімназії за окремим графіком.

14. Спосіб комунікації батьки спільно із класним керівником обирають самостійно.