Завершено першу сесію участі гімназії у програмі SELFIE SELFIE є ініціативою Європейської комісії та фінансується через програму Erasmus. Інструмент SELFIE розроблений групою експертів зі шкіл, міністерств освіти та дослідницьких інститутів по всій Європі. Участь взяли всі вчителі гімназії та більше ніж 80 % учнів. Ми хочемо знати реальний стан впровадження цифрових технологій у викладання, навчання та оцінювання наших учнів. Гімназія отримала індивідуальний інтерактивний звіт за європейським зразком, який містить докладні дані про сильні й слабкі сторони. Запропоновано конкретизацію наступних дій педколективу для покращення ефективності інформаційно-освітнього середовища гімназії. Робоча група під керівництвом директора Геннадія Новоселецького на основі звіту SELFIE приступила до розробки операційного плану дій щодо розвитку інформаційно-освітнього середовища гімназії. Наступна сесія розпочнеться у лютому-березні. Ми плануємо відслідковувати динаміку змін.