Зарахування дітей до 5 класу гімназії здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти,

затвердженого Наказом МОН України від 16.04.2018 р. №367  "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

      Якщо заклад освіти має початкову школу, тобто працює з 1 класу, то до 5 класу переводяться усі учні 4 класу цього ж закладу освіти. На вільні місця (у разі їх наявності) до початку навчального року зараховуються діти, які мають право на першочергове зарахування. У разі створення додаткового 5 класу зарахування на вільні місця може відбуватися за результатами конкурсного відбору. Таким чином, діти, які не були зараховані до цього закладу освіти до 1 класу, матимуть можливість на конкурсних засадах вступити до нього вже до 5 класу. 

(Лист-роз’яснення МОН України щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, mon.gov.ua)

                           Порядок прийому до 5 класу гімназії 172 "Нивки" 

                                    онлайн заяви приймаються до 31 травня

                             Конкурсне випробування (тестування) до 5 класу

  відбудеться 9 червня у 3 етапи: 10-00, 10-30 та 11-00 (Індивідуально кожного повідомлять про час).

До гімназії допускаються тільки майбутні п'ятикласники за наявністю маски та за умови температури не вище 37,2. Дякуємо за розуміння.

                                 

         

 З прикладами конкурсних завдань
можна ознайомитися за посиланнями English>>>   Ukrainian+Math>>>