28 квітня 2015 року в бібліотеці №135 (вул.Салютна,19) відкрилася виставка «Мамина хустка – оберіг родини», яку відвідали Шевчук Н.І. та учні 10-А класу. Автор виставки – колекціонерка з Києва Людмила Грабовенко.
      Людмила Іванівна - журналіст, очолює Всеукраїнську громадську організацію «Жінки за справедливість», член Наглядової ради Міжнародної громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі», Посол миру, відмінник народної освіти України. На виставку вона привезла близько сорока хусток. Усього в колекції їх понад триста. Найповажніша на виставці хустка, якій триста років! Вона пережила дванадцять поколінь.
       Хустка – візитна картка її власника, яка передавалася з роду в рід ,як реліквія, як пам'ять роду. Хустка – це і оберіг, і прекрасний подарунок.
       Своє захоплення авторка колекції пояснює просто: «Мамина хустка мене зігріває й допомагає упродовж життя. Маю надію створити «Музей хустки», який би став центром родинних зустрічей, місцем для виховання у молоді родинних цінностей».
       Ось така вона – звичайна хустка, родинний оберіг, краса українського народу.