23 жовтня 2015 року учні 8-Б та 8-В класів здійснили захоплюючу подорож до дитячого міста професій «Кідландія». Тут вони познайомилися з різними професіями, навчилися самостійно заробляти гроші і витрачати їх на розваги, сувеніри чи накопичувати їх на банківському рахунку. Маленькі громадяни «Кідландії» змогли в цікавій формі дізнатись про те, як працює економіка в дорослому світі, зрозуміли ціну праці і навчились відповідально ставитись до грошей. У «Кідландії» є 50 ігрових станцій – від пожежної частини до школи мистецтв, від школи піци до салону краси – більше ніж 100 професій – від лікаря до пілота, від фотооператора до автогонщика. Така різноманітність допомагає дітям розширити свій кругозір, розкрити талант, а можливо – знайти свою майбутню професію та улюблену справу.